RSSВерсія для друку

Опитування

Рівень поінформованості веб-активної групи населення щодо вірусного гепатиту С

Чи відомо Вам, як можна інфікуватись вірусом гепатиту С?
Так
Ні

Чи знаєте Ви, як вберегтись від вірусу гепатиту С?
Так
Ні

Чи знаєте Ви, що робити, якщо у Вас діагностували вірус гепатиту С?
Так
Ні

Чи відомо Вам, які права та обов’язки має особа, хвора на вірусний гепатит?
Так
Ні

Чи відомо Вам про Державну цільову соціальну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року?
Так
Ні

 

Партнери


Ознайомитись із текстом посібника "Human Rights in Patient Care: A Practitioner Guide" трьома мовами Ви можете у рубриці "Книги" нашої бібліотеки 

Читайте практичний посібник on-line

Берн І., Езер Т., Коен Дж., Оверал Дж.,
Сенюта І.

Права людини у сфері охорони здоров’я: практичний посібник/ За наук.ред.І. Сенюти. – Львів : Вид-во ЛОБФ «Медицина і право», 2012. – 552 с. ISBN 978-966-2019-16-2.

Практичний посібник входить до серії книг, які підготовлені в межах міжнародного проекту «Практичні посібники у сфері права та здоров’я» («Practitioner Guides in Law and Health») Інституту відкритого суспільства (Нью-Йорк, США) спільно з Міжнародним фондом «Відродження» (в Україні) до якого долучено вісім держав Східної Європи та Центральної Азії.

У виданні висвітлюються права й обов’язки пацієнтів і медичних працівників, форми і засоби захисту цих прав на міжнародному, європейському та національному рівнях, розкриваються питання проведення медичних експертиз. Книга містить добірку конституційних положень, норм законів і підзаконних актів стосовно кожного права й обов’язку з практичними матеріалами щодо їх дотримання і порушення, а також приклади з практики та поради щодо праворозуміння, правореалізації і правозастосування у сфері охорони здоров’я. Подано зразки процесуальних документів, список рекомендованої літератури, довідкову інформацію та глосарії (міжнародний і національний). Книга видана англійською, українською та російською мовами.

Видання призначене для юристів, до професійних інтересів яких належить захист прав людини в галузі охорони здоров’я, а також для представників правозастосувальних органів держави. Воно також може бути корисним для працівників системи охорони здоров’я, учасників ринку страхових послуг, науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних і медичних навчальних закладів, правозахисних організацій та фізичних осіб, які цікавляться проблемами юридичного забезпечення прав людини у сфері охорони здоров’я.

   [ детальніше ]

13.08.2013

Альона Терещенко: Зв’язку між щепленнями і смертями дітей немає

«Я одразу хочу спростувати інформацію про зв’язок між вакцинацією і смертями дітей, які співпали по часу з вакцинацією. Це недостовірна інформація, яка поширюється нефахівцями», - про це в прямому ефірі Першого каналу Національної радіокомпанії України у програмі !Відкрита студія» заявила начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Міністерства охорони здоров’я України Альона...

12.08.2013

В арсеналі лікарів з'явився експрес-тест на ВІЛ

Управління з продовольства і медикаментів США схвалив унікальний тест на швидку діагностику ВІЛ, повідомляє Medical News Today. Тест здатний виявити антиген p24 ВІЛ і антитіла до 1 та 2 типів ВІЛ. Скрізь, крім Західної Африки, головує ВІЛ 1 типу. А в названому регіоні - ВІЛ 2 типу.  Крім високої швидкості аналізу, новий тест відрізняється від інших простотою. Це робить тест ідеальним медичним продуктом для...

12.08.2013

Ефект від запровадження медичної реформи стане відчутнішим мінімум через п’ять років

Україні не варто чекати швидких результатів реформи медичної галузі, зазначила в прямому ефірі на радіо «Промінь» в програмі «Навігатор» головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Загальна практика – сімейна медицина» міста Києва Лариса Куц. «В Україні, при радянській владі, протягом довгих сімдесяти років система охорони здоров’я була незмінною. Проблема була в тому, що система тривалий час не зазнавала...

16.08.2013.

Семінар для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

16 серпня 2013 року в м. Львові відбувся семінар для...
16.08.2013.

Олександр Толстанов: Альтернативи імунізації не існує

Про це сказав сьогодні під час прес-конференції, яка...
16.08.2013.

На Одещині проводять кампанію щодо протидії гепатитам

На Одещині триває інформаційно-просвітницька кампанія...
14.08.2013.

Оголошується конкурс на участь у програмі стажування у сфері медичного права, етики та політики (2014 – 2015 рр.)

Кінцевий термін подання заявок: 15 березня 2014 р....
08.08.2013.

Міжнародний круглий стіл на тему «Право і етика біомедичної діяльності»

Вельмишановні колеги! 25 жовтня 2013 р. в м. Львові...
08.08.2013.

Міжнародний круглий стіл на тему «Експертна діяльність у сфері охорони здоров’я: національні традиції і міжнародний досвід»

Вельмишановні колеги! 23 жовтня 2013 р. в м. Львові...