RSSВерсія для друку

Партнери


Партнери

Правова країна

Проект Агентства США з міжнародного розвитку «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна», розрахований на чотири роки (2010-2014), виконується компанією Менеджмент Сістемc Інтернешнл (МSI).

Проект «Правова країна» має три основні завдання:

 • розбудова потужності українських неурядових організацій, що надають правову допомогу, з метою більш ефективного представлення інтересів громадян;

 • створення життєздатної загальнонаціональної мережі неурядових організацій, що надають правову допомогу, у певних галузях права, що дозволить скоординувати зусилля цих організацій для проведення національних реформ, а також сприятиме полегшенню доступу до правосуддя;

 • розвиток партнерства та залучення додаткових приватних ресурсів для розширення та збільшення обсягу  професійної безоплатної правової допомоги.

  http://pravovakrayina.org.ua/

Коаліція у сфері охорони здоров’я

За сприяння проекту USAID «Правова країна» в Україні створено три тематичні коаліції:

1)       коаліція у сфері охорони здоров’я;

2)      коаліція у сфері трудових відносин;

3)      коаліція у сфері захисту права власності.

Члени коаліцій надають безоплатну правову допомогу кожен у своїй сфері. Вони мають змогу як консультуватися один з одним щодо найефективнішої допомоги в конкретних випадках, так і адресувати один одному справи за територіальною приналежністю та відповідно до спеціалізації.

Члени трьох коаліцій – кожен у своїй сфері – надають як первинну, так і вторинну правову допомогу. Первинна – це консультації з правових питань, висновки щодо застосовування законодавства. Вторинна – допомога громадянам у зверненні до суду та представництво їхніх інтересів у судах.

Координує діяльність коаліції у сфері охорони здоров’я ВГО «Фундація медичного права та біоетики України».

Місія коаліції у сфері охорони здоров’я –  сприяння об’єднанню, створенню та посиленню життєздатної загальнонаціональної мережі громадських неурядових організацій, студентських юридичних клінік та приватних юридичних фірм для забезпечення доступу до правосуддя та правової обізнаності в Україні, встановлення верховенства права в країні, надання малозахищеним верствам населення безоплатної правової допомоги у сфері охорони здоров’я через інформування населення щодо їхніх прав і механізмів їх захисту, розвиток професійних взаємин та співробітництва партнерів проекту.

Детальніше про діяльність Коаліції у сфері охорони здоров’я можна довідатись за адресою:

http://pravovakrayina.org.ua/

Міжнародні сайти

Спільнота практикуючих фахівців (Community of Practice)

Спільнота практикуючих фахівців (Community of Practice) – інтернет-платформа для адвокатів, юристів, викладачів права, викладачів у галузі медицини, що була утворена з метою обміну матеріалами, досвідом та ресурсами у сфері «Медичного Права»

Детальна інформація на сайті:

http://cop.health-rights.org/ru/

Юридична фірма «MedLex»

Юридична фірма «MedLex», створена у липні 2008 р. — молода за віком, але досвідчена за складом, креативна, інноваційна компанія.

Місія фірми — професійна допомога кожному клієнтові, а також соціально-правовий ефект від її діяльності для держави і населення у цілому.

Керівник (президент) юридичної фірми — Ірина Сенюта — к. ю. н., доцент  Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Ph.D, адвокат, головний редактор загальнодержавного науково-практичного журналу «Медичне право», член Дорадчої ради при Комітеті Верховної Ради з питань охорони здоров’я, президент Всеукраїнської громадської організації «Фундація медичного права та біоетики України», директор видавництва ЛОБФ «Медицина і право», голова Постійно діючого третейського суду в галузі охорони здоров’я, член Всесвітньої асоціації медичного права (WAML).

Назва фірми обрана невипадково. Засновники намагались забезпечити вдале поєднання медицини і права саме у практичній діяльності. Тому, окрім загальної практики, «MedLex» має неординарну для юридичного бізнесу спеціалізацію — медичне право.

Незважаючи на юний вік, «MedLex» на своєму рахунку має окрім позитивних прикладів допомоги клієнтам у медичних справах, у тому числі у Верховному Суді України, вже один соціальний проект — фірма фінансово підтримала III Всеукраїнську (II Міжнародну) науково-практичну конференцію у галузі медичного права (23—24 квітня 2009 р., м. Львів).

Фахівці, що працюють у лавах фірми, вдало поєднують практичну, наукову і громадську діяльність. Цей симбіоз дає можливість адекватно допомагати кожному клієнтові, а також до деякої міри впливати на державну політику в царині охорони здоров’я, долучатись до законотворення, що сприяє дотриманню прав людини у цій галузі в цілому.

Основні напрями діяльності:


 • претензійно-позовна робота;
 • судова практика;
 • правовий супровід юридичних осіб;
 • консалтинг фізичних і юридичних осіб;
 • альтернативне розв’язання конфліктів.

  Контактна інформація:

  Адреса: 79000, м. Львів, вул. Фурманська, 1/17
  тел./факс: 8 (032) 2259580

ВГО "Фундація медичного права та біоетики України" (AGO "Foundation of Medical Law and Bioethic of Ukraine ")

ВГО «Фундація медичного права та біоетики України» створена з метою охорони та захисту прав та інтересів своїх членів і сприяння розвитку медичного права, як галузі права, науки і навчальної дисципліни та біоетики.

Місія Фундації медичного права і біоетики України
— розвиток медичного права як галузі права, науки і навчальної дисципліни та біоетики.

Зареєстрована
: 03.12.2008 р.

Напрями діяльності:

 • Сприяння становленню і розвитку медичного права України як галузі права, навчальної дисципліни і науки.
 • Сприяння розвитку і впровадженню альтернативних способів розв’язання конфліктів у сфері охорони здоров’я, зокрема розвиток посередництва (медіації) в охороні здоров’я з метою мирного вирішення спорів між суб’єктами медичних правовідносин.
 • Сприяння правовій освіті населення (інтерв’ювання, консультування, роз’яснення законодавства) з метою захисту та охорони прав і свобод людини, в тому числі суб’єктів медичного права.
 • Міжнародне співробітництво у сфері охорони здоров’я (обмін досвідом, стажування за кордоном, міжнародні конференції, симпозіуми, круглі столи, семінари тощо).
 • Участь у роботі дорадчих органів влади, діяльність яких спрямована на удосконалення законодавчого забезпечення охорони здоров’я, законотворення і правозастосування у цій царині.
 • Сприяння видавничій діяльності.
 • Сприяння організації та проведенню наукових досліджень з теоретичних і практичних питань у сфері охорони здоров’я.
 • Співпраця з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, закладами охорони здоров’я, медичними і юридичними закладами освіти тощо.
 • Сприяння наданню правової допомоги населенню, у тому числі суб’єктам медичного права шляхом залучення відповідних фахівців.
 • Сприяння організації та проведенню наукових досліджень з теоретичних і практичних питань у сфері охорони здоров’я.

 

25.03.2016.

За кордоном проходять лікування 20 поранених бійців АТО

Про це повідомила речник Міністерства оборони України...
24.03.2016.

В Кабміні обіцяють зрушити з мертвої точки будівництво нового корпусу лікарні "Охматдит"

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку,...
24.03.2016.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом: найуразливіша група - діти

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається...
18.03.2016.

Школа з медичного права, 19 березня 2016 року

Запрошуємо Вас до участі у Школі з медичного...
25.02.2016.

Галузева угода, що визначає соціальні гарантії працівників та роботодавців галузі охорони здоров’я, буде напрацьована на новий строк

У МОЗ України відбулося чергове (друге) засідання...
24.02.2016.

VI Національний конгрес з біоетики

ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Повідомляємо, що...