RSSВерсія для друку

Партнери


Про проект

Назва проекту:
Партнерські сайти

Зміст:
Забезпечення ефективного функціонування Порталу захисту прав пацієнтів в Україні

Організація, яка реалізовує проект:
Всеукраїнська громадська організація «Фундація медичного права та біоетики України» за фінансово-організаційної підтримки Міжнародного фонду "Відродження"

Актуальність проекту:
Успішний розвиток галузі медичного права в Україні, розширення кола зацікавлених, розкриття максимально повного обсягу спеціальної інформації, в т.ч. можна досягнути завдяки всебічній інформаційній кампанії, яка включатиме в себе постійне оновлення галузевих джерел у вс��світній мережі Інтернет. За підтримки Інституту відкритого суспільства та Міжнародного фонду «Відродження» створена мережа партнерських сайтів, відображених на міжнародній сторінці www.health-rigths.org. 

Реалізація даного проекту дозволить за потреби оновлювати електронну версію практичного посібника, що зумовлено частою зміною національної законодавчої бази, створить підвалини для «чинності» електронної книги CD-формату. Веб-сайт міститиме ключове законодавство в сфері охорон здоров’я: закони, підзаконні нормативно-правові акти, проекти нормативних актів, а також судові рішення в медичних справах і юридичні консультації у даній сфері.

Веб-сайт зможе забезпечити комунікацію юристів, медичних працівників, пацієнтів та усіх, кого цікавить захист прав людини у сфері охорони здоров'я.

Даний сайт стане у нагоді судовим та іншим правозастосувальним органам держави, представникам органів системи управління охороною здоров’я, адвокатам, працівникам закладів охорони здоров’я, правозахисним організаціям і фізичним особам у процесі забезпечення права на охорону здоров’я.       

Мета проекту:
Мета проекту – забезпечити ефективне функціонування Порталу захисту прав пацієнтів в Україні, у тому числі систематичне оновлення законодавчої бази, юридичне консультування з актуальних питань у сфері правового регулювання охорони здоров'я, надання можливості комунікації юристів, медичних працівників та потенційних пацієнтів. Даний проект надасть можливість розширити інформаційний простір та полегшити доступ до отримання юридичних консультацій у сфері правового забезпечення охорони здоров'я.

25.03.2016.

За кордоном проходять лікування 20 поранених бійців АТО

Про це повідомила речник Міністерства оборони України...
24.03.2016.

В Кабміні обіцяють зрушити з мертвої точки будівництво нового корпусу лікарні "Охматдит"

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку,...
24.03.2016.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом: найуразливіша група - діти

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається...
18.03.2016.

Школа з медичного права, 19 березня 2016 року

Запрошуємо Вас до участі у Школі з медичного...
25.02.2016.

Галузева угода, що визначає соціальні гарантії працівників та роботодавців галузі охорони здоров’я, буде напрацьована на новий строк

У МОЗ України відбулося чергове (друге) засідання...
24.02.2016.

VI Національний конгрес з біоетики

ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Повідомляємо, що...