RSSВерсія для друку

Опитування

Рівень поінформованості веб-активної групи населення щодо вірусного гепатиту С становить 47%
 

Партнери


Про проект

Назва проекту:
Партнерські сайти

Зміст:
Забезпечення ефективного функціонування Порталу захисту прав пацієнтів в Україні

Організація, яка реалізовує проект:
Всеукраїнська громадська організація «Фундація медичного права та біоетики України» за фінансово-організаційної підтримки Міжнародного фонду "Відродження"

Актуальність проекту:
Успішний розвиток галузі медичного права в Україні, розширення кола зацікавлених, розкриття максимально повного обсягу спеціальної інформації, в т.ч. можна досягнути завдяки всебічній інформаційній кампанії, яка включатиме в себе постійне оновлення галузевих джерел у всесвітній мережі Інтернет. За підтримки Інституту відкритого суспільства та Міжнародного фонду «Відродження» створена мережа партнерських сайтів, відображених на ��іжнародній сторінці www.health-rigths.org. 

Реалізація даного проекту дозволить за потреби оновлювати електронну версію практичного посібника, що зумовлено частою зміною національної законодавчої бази, створить підвалини для «чинності» електронної книги CD-формату. Веб-сайт міститиме ключове законодавство в сфері охорон здоров’я: закони, підзаконні нормативно-правові акти, проекти нормативних актів, а також судові рішення в медичних справах і юридичні консультації у даній сфері.

Веб-сайт зможе забезпечити комунікацію юристів, медичних працівників, пацієнтів та усіх, кого цікавить захист прав людини у сфері охорони здоров'я.

Даний сайт стане у нагоді судовим та іншим правозастосувальним органам держави, представникам органів системи управління охороною здоров’я, адвокатам, працівникам закладів охорони здоров’я, правозахисним організаціям і фізичним особам у процесі забезпечення права на охорону здоров’я.       

Мета проекту:
Мета проекту – забезпечити ефективне функціонування Порталу захисту прав пацієнтів в Україні, у тому числі систематичне оновлення законодавчої бази, юридичне консультування з актуальних питань у сфері правового регулювання охорони здоров'я, надання можливості комунікації юристів, медичних працівників та потенційних пацієнтів. Даний проект надасть можливість розширити інформаційний простір та полегшити доступ до отримання юридичних консультацій у сфері правового забезпечення охорони здоров'я.

16.08.2013.

Семінар для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

16 серпня 2013 року в м. Львові відбувся семінар для...
16.08.2013.

Олександр Толстанов: Альтернативи імунізації не існує

Про це сказав сьогодні під час прес-конференції, яка...
16.08.2013.

На Одещині проводять кампанію щодо протидії гепатитам

На Одещині триває інформаційно-просвітницька кампанія...
14.08.2013.

Оголошується конкурс на участь у програмі стажування у сфері медичного права, етики та політики (2014 – 2015 рр.)

Кінцевий термін подання заявок: 15 березня 2014 р....
08.08.2013.

Міжнародний круглий стіл на тему «Право і етика біомедичної діяльності»

Вельмишановні колеги! 25 жовтня 2013 р. в м. Львові...
08.08.2013.

Міжнародний круглий стіл на тему «Експертна діяльність у сфері охорони здоров’я: національні традиції і міжнародний досвід»

Вельмишановні колеги! 23 жовтня 2013 р. в м. Львові...